wyszukiwanie zaawansowane
1 » Regulamin2

Regulamin

§ 1. Postanowienia ogólne

 1. Właścicielem sklepu internetowego prowadzonego pod adresem www.swiatzaproszen.pl jest firma: Pixel Sp. z o.o. z siedzibą w Małkini Górnej woj. mazowieckie, przy ul. Leśnej 11/33. NIP 7591747756, REGON 369948457, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, pod nr KRS 0000726732 o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości PLN 5.000,00 zł 

   

 2. W trakcie realizacji zamówienia pracownicy sklepu Świat Zaproszeń będą kontaktowali się z Klientem za pośrednictwem poczty e-mail ramona@swiatzaproszen.pl lub telefonicznie 604 229 451
 
§ 2. Przedmiot zamówienia
 1. Przedmiotem zamówienia, jest USŁUGA wykonania zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki, menu, statuetki, poduszki o parametrach podanych w opisie na stronie.
 2. Materiał z jakiego będzie on wykonany każdorazowo opisany jest na stronie z wybranym wzorem zaproszenia. 
 3. Po zakupie prosimy o korzystanie z jednego adresu mailowego (ułatwi nam to komunikację i pozwoli uniknąć pomyłek).
 4. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.swiatzaproszen.pl są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).
 5. Wszystkie zaproszenia sygnowane są naszym logiem - mały nadruk z tyłu zaproszenia.
 6. Przy zamówieniach zaproszeń poniżej 20 sztuk (nie dotyczy zaproszeń na chrzest, komunię i 18-stkę) doliczana jest dopłata 10 zł za projekt.
 
§ 3. Formularz
1.    Formularz należy pobrać z karty danego zaproszenia, na samym dole opisu:
 • treść winna być dostosowana do wielkości zamawianego towaru - decyduje to o przejrzystości,
 • przy wypełnianiu formularza należy kierować się wskazówkami zawartymi w formularzu ( pobranie treści, wierszy itp.),
 • prosimy unikać zbędnych spacji, kropek, tworzenia tabel itp.,
 • jeżeli kupują Państwo produkt, który ma zawierać Państwa zdjęcie, prosimy o przesłanie zdjęcia jako oddzielnego załącznika. Prosimy nie wklejać zdjęcia do formularza (pogarsza to jakość zdjęcia).
2.    Prosimy o nie ingerowanie w treść formularza bez naszej zgody.
 
§ 4. Projekt i jego akceptacja
 1. Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego formularza (w przypadku drastycznych błędów odsyłamy go z prośbą o uzupełnienie) przygotowujemy projekt graficzny w formacie PDF. Nie ma możliwości zrobienia zdjęcia gotowego zaproszenia.
 2. Wykonanie projektu graficznego obejmuje przygotowanie maksymalnie dwóch projektów. Do projektu zalicza się również wykonanie "zawiadomienia" 
 3. Wykonanie większej ilości projektów po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym bądź telefonicznym.
 4. Przygotowany projekt wysyłamy drogą mailową w celu jego akceptacji bądź ewentualnych poprawek.
 5. Akceptacja do druku oznacza wolę realizacji zgodnie z zaakceptowanym projektem, dlatego należy dokładnie sprawdzić poprawność treści w projekcie. Zamówienia zrealizowane zgodnie z zaakceptowanym projektem traktowane są jako prawidłowo zrealizowane i ewentualne literówki, czy inne błędy merytoryczne znalezione po wydruku nie podlegają reklamacji.
§ 5. Płatność i termin realizacji
 1. Płatności należy dokonać najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych na rachunek PKO BP S.A nr 35 1020 3802 0000 1702 0222 1224. W tytule prosimy o podanie nr zamówienia. Zaksięgowana wpłata oraz poprawnie wypełniony formularz jest podstawą do rozpoczęcia realizacji zlecenia.
 2. Termin realizacji podany jest przy danym produkcie. Termin realizacji zaczyna się liczyć od momentu akceptacji projektu lub dnia wpłaty jeżeli zakupiony produkt nie wymaga projektu. Termin realizacji nie obejmuje czasu dostarczenia przesyłki.
 3. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia,  zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
 
§ 6. Próbka zaproszenia/zawiadomienia
 1. Ilość zaproszeń/zawiadomień traktowana jako próbka podana jest na stronie przy każdym wzorze zaproszenia.
 2. Nie ma możliwości wyboru czcionki i treści, w próbkach znajduje się przykładowy druk i nie można go zmienić.
 3. Po zakupie próbki czekamy od Państwa tylko na sprecyzowanie motywu, koloru i faktury papieru oraz koloru tasiemki.
§ 7. Reklamacje
 1. Zgłoszenie reklamacji może nastąpić w ciągu 14 dni od daty widniejącej na paczce (kurier - data na wydrukowanym liście, Poczta Polska - stempel) zarówno mailowo na adres: ramona@swiatzaproszen.pl lub listem tradycyjnym na adres 07-320 Małkinia Górna ul. Nurska 33.
 2. Reklamacja powinna zawierać krótki opis niezgodności i zastrzeżeń ze względu na które klient składa reklamację.
 3. W przypadku uznania reklamacji, towar wysyłamy w możliwie krótkim terminie (najczęściej 2-3 dni) na nasz koszt Pocztą Polską.
 4. Reklamowane zamówienie wykonywane jest wg projektu wcześniej przygotowanego.


Reklamacji nie podlegają:
odcień koloru (obraz wyświetlany na monitorze może różnić się od rzeczywistego - ma na to wpływ jakość matrycy oraz ustawienia parametrów monitora: kontrast, jasność, nasycenie barw itp),
wielkość czcionki (staramy się podpowiadać jaka wielkość jest odpowiednia, aczkolwiek są to nasze subiektywne odczucia i zalecamy wydruk przygotowanego projektu w celu własnej oceny).
 
Zakupy na naszej stronie jest jednoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu
- prosimy o uważne jego przeczytanie.

 

 


Przejdź do strony głównej